plus
qui sommes nous ?

qui sommes nous ?

Biz ne yapıyoruz?
Healdone, 12 yılı aşkın tecrübesi ve uzman doktor kadrosuyla dünyanın her ülkesinden gelen hastalarına transfer ve konaklama da dahil tüm operasyon aşamalarında tam destek prensibiyle hizmet vermektedir.

Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla sektördeki engin tecrübesini müşteri memnuniyetine dönüştüren Healdone ekibi, tüm sağlık ve estetik hizmet ihtiyaçlarınızda sizlerle birlikte.

Uzman Kadromuz
Tüm sağlık ve estetik operasyonlarımızda sizlere en ideal ve en iyi hizmeti verebilmek için Türkiye’nin en iyi hekimleri ile çalışıyoruz. Alanında uzman ve yetkin ekiplerimiz alacağınız hizmetlerin her aşamasında hemen yanınızda.

Çalıştığımız Ülkeler
Healdone olarak sağlık ve estetik operasyonlarımız ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ses getiren ve güven veren bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu sayede birçok hastamız referans yolu ile tarafımıza ulaşmış ve tüm süreçlerde destek alıp operasyonlarını başarı ile tamamlamışlardır.

Healdone olarak Amerika, Fransa, İtalya, Almanya, Avusturya, Yunanistan, Hollanda ve Bulgaristan’ın yanı sıra pek çok Avrupa ülkesinden misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Ortadoğu ülkelerinden Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan gibi ülkelerden pek çok misafirimiz operasyon süreçleri ve sonuçlardan memnun kalmış ve ülkelerinde bizler adına olumlu referans olmuşlar ve ülkelerine memnun bir şekilde dönüş sağlamışlardır.

Healdone’ın Vizyonu
Tarafımıza ulaşan hastalarımıza daha sağlıklı bir gelecek ve daha çekici bir görünüm ile kendilerini daha iyi hissetmeleri adına 12 yıllık bilgi birikimimiz ile istedikleri sonuçlara güvenli bir şekilde ulaştırmak ve maksimum memnuniyet sağlamak.

Healdone’ın Misyonu
Yüksek etik standartlara bağlı kalarak her zaman hastalarımızın memnuniyetleri doğrultusunda günümüz teknolojisini, uzman kadromuzun ve doktorlarımızın yardımlarıyla sizlerin hizmetinize sunuyoruz, bu alanda uzman kadromuzu ve referanslarımızı genişleterek sağlığı ve mutluluğu ön planda tutarak hem kalitenin hem güvenin temellerini birlikte oluşturuyoruz.

HEALDONE

Pendant 12 ans, Healdone effectue un grand nombre d'interventions cosmétiques et médicales très réussies, qui ont été effectuées dans nos établissements sous contrat, pour devenir aujourd'hui une adresse fiable qui attire les patients du monde entier.

x
se procurer plus d\'information